FINISHER - TURISTICKÁ VÝZVA

ZIMNÁ KORUNKA

Zimná Vrchárska Korunka 2023/24

FINISHER - ZIMNÁ VRCHÁRSKA KORUNKA

01.12.2023 - 29.02.2024. Finisher - Vrchárska zimná korunka 2023/24. Vyber si cieľ ktorý bude tvojou výzvou.


Zaregistruj sa

Registrácia na platbu prebieha na stránke www.pretekaj.sk ktorá slúži iba na párovanie platieb. Registrácia 29€.

Absolvuj minimálne 4 túry

Absolvuj minimálne 4 ľubovoľné túry na Slovensku za 3 mesiace v určenom termíne 01.12.2023 - 29.02.2024

Fotka ako dôkaz

Na túre sa odfoť. Môže to byť vrchol, túra, turistická horská chata... Vyber si cieľ ktorý bude tvojou výzvou.

Galéria "Vrchárska Korunka"

Pridaj foto do galérie vrcharskakorunka.sk kde sa musíš nanovo zaregistrovať aby si vedel pridávať fotky.

Ukončenie výzvy

Po ukončení zimnej korunky nám pošli mail, finisher@finisher.sk informáciu že si absolvoval minimálne 4 túry.

Odmena - medaila

Po absolvovaní finisher zimnej korunky ti príde finisher kovová 3D medaila ako odmena za nezabudnuteľné zážitky.

FINISHER Vrchárska Zimná Korunka

Prvých 100 zaregistrovaných získa kovový odznak finisher. Zdolaj minimálne 4 ľubovoľné túry na Slovensku za 3 mesiace v určenom termíne 01.12.2023 - 29.02.2024. Odfoť sa na nich. Môže to byť vrchol, túra, turistická horská chata. Vyber si cieľ ktorý bude tvojou výzvou. Ako prvý krok je registrácia na stránke pretekaj.sk (registrácia), ktorá slúži len na párovanie platieb. Registrácia (29€) do 01.12.2023 (certifikát, finisher kovová medaila, správa webu, poštovné + balné). Plánovanie túr, pridávanie fotiek, rebríček, nájdeš na stránke www.vrcharskakoruna.sk kde sa musíš nanovo zaregistrovať aby si vedel fotky pridávať, upravovať alebo komentovať. Ak fotky nebudeš vediet nahrať na stránku vrchárskej korunky, pošli nám ich naraz mailom. Po skončení zimnej korunky nám pošli na mail finisher@finisher.sk informáciu že si absolvoval minimálne 4 túry a po absolvovaní finisher zimnej korunky ti príde finisher kovová 3D medaila ako odmena za nezabudnuteľné zážitky, výhľady a emócie. Celú FINISHER zimnú korunku budú sútaže o pekné ceny na sociálnych sieťach.

Registrácia

FINISHER Vrchárska Zimná Korunka 2023/24

Za výzvu môžeš získať odmenu - FINISHER kovovú krásnu 3D medailu, ktorá Ti navždy bude pripomínať túto krásnu zimnú výzvu. Pridaj sa k nám, objavuj Slovensko.


Turistická výzva

Registrácia (29€) do 01.12.2023. Plánovanie túr, pridávanie fotiek, rebríček, nájdeš na stránke www.vrcharskakorunka.sk kde sa musíš nanovo zaregistrovať aby si vedel fotky pridávať, upravovať alebo komentovať..

29 / registrácia

(certifikát, finisher kovová medaila, správa webu, poštovné + balné)

Registrácia

Finisher 3D medaila + odznak

Po absolvovaní finisher zimnej korunky ti príde finisher kovová 3D medaila ako odmena za nezabudnuteľné zážitky. Pridaj sa k nám. Prvých 100 zaregistrovaných získa kovový odznak finisher.

Galéria Korunky

Plánovanie túr, pridávanie fotiek, rebríček, nájdeš na stránke www.vrcharskakorunka.sk kde sa musíš zaregistrovať aby si vedel fotky pridávať, upravovať alebo komentovať.

Súťaže

Celú FINISHER zimnú výzvu budú sútaže o pekné ceny na sociálnych sieťach. Fotky vieš v galérii vrchárskej korunky aj lajkovať alebo komentovať.

Sociálne sieťe

Pridaj sa k nám do skupoiny na facebooku : FINISHER - Vrchárska Korunka facebook alebo na instagrame FINISHER - Vrchárska Korunka instagram #finisherslovensko