Registrácia

Zdolaj vrcholy nad 1000 m n.m.

TISÍCOVKY - EVERESTING 2024

Horská výzva EVERESTING je dobrovoľnou súčasťou výzvy TISÍCOVKY od 15.06. - 01.11.2024 ktorú organizuje FINISHER Slovensko. Registruješ sa len raz. Úlohou tisícoviek je zdolať aspoň jeden vrchol nad 1000 metrov nad morom. Ak príjmeš výzvu EVERESTING , zaregistruješ sa do tisícovkiek , kde tvojou úlohou bude zdolať aspoň jednu tisícovku + nastúpať minimálne 4424 výškových metrov (polovičný everesting) alebo celý 8848 m (Celý everesting). Máš na to 139 dní. Výškové metre sa ti budú na stránke zratávať. Fotky a výstupy pridávaš do albumu tisícoviek. (Na bicykli stačí zratávanie výškových metrov bez jednej tisícovky).               

Viac info

tisicovky.sk - galéria

Galéria tisicovky.sk - Registrácia , prihlásenie, pridať záznam (3 fotky) alebo aj youtube odkaz na video. Fotky si vieš prezerať v galérií. Vieš ich komentovať, lajkovať, kliknúť na meno a pozrieť si jeho galériu. Vieš si túru aj naplánovať cez plánovanie aby ostatní turisti vedeli kam pôjdeš.  Vieš využívať elektronický chatársky pas na pečiatky chát (prvá foto chaty, druhá foto pečiatka chaty) ​. Vieš si pozrieť rebríček miest a rebríček turistov , ich počet túr. 

FACEBOOK

FACEBOOK

INSTAGRAM

INSTAGRAM

TISÍCOVKY 2023

Výzva 2023

FINISHER SLOVENSKO

Finisher - Vrchárska Korunka je turistická výzva, celoročný projekt pre turistov, cyklistov, alebo bežcov. Sú to dobrodružstvá, výzvy a nové priateľstvá.

naše výzvy